Rekryonline

RekryONLINE -verkkorekrytapahtuma
 järjestettiin ke 14.11.2018. Seuraavaa suunnitellaan…

Moi! Olet Mikkelin seudun RekryONLINE -verkkorekrytointitapahtuman sivulla, joka saattaa työnantajat ja työnhakijat yhteen. Helposti. Verkossa.
Seuraa ilmoitteluamme!
Pssst. Tällä sivustolla voit tarttua tarjoukseemme ja solmia suhteen Mikkelin seudulle.
Tutustu, ihastu ja eroa kiireestä. Tervetuloa! 

Mikkelin seudun työnantaja! RekryONLINE sopii kaikille Mikkelin seudun yrityksille, joilla on avoimia työpaikkoja haussa rekrytointitapahtuman aikaan. Nyt on rekrytointi ja osallistuminen helppoa – ja maksutonta. Seuraa ilmoitteluamme.

Työnhakija! Töitä tarjolla! Mikkelin seudun RekryONLINE -rekrytointitapahtuma on avoin kaikille työnhakijoille paikkakunnasta riippumatta. Ja ilmainen.

Tapahtumapäivänä avoimet työpaikat tulevat esiin. Nyt on työnhaku tehty helpoksi; klikkaa itsesi töihin.
Seuraa ilmoitteluamme!
Tällä sivustolla voit myös erota kiireestä ja tutustua seutumme työpaikkoihin. 

Kuntien Kuuma linja – kysy kunnista

Hirvensalmi

Anne Matilainen, hallintojohtaja
040 660 4077
anne.matilainen@hirvensalmi.fi

Juva

Mervi Simoska, kunnanjohtaja
0400 136 202
mervi.simoska@juva.fi

Kangasniemi

Risto Nylund, kunnanjohtaja
040 554 9417
risto.nylund@kangasniemi.fi

Mikkeli

Sari Helanen, henkilöstökoordinaattori
044 794 3202
sari.helanen@mikkeli.fi

Mäntyharju

Raili Pallonen, yritysasiamies
040 576 8420
raili.pallonen@mantyharju.fi

Pertunmaa

Juha Paasonen, elinkeinoasiamies
040 547 0128
juha.paasonen@gmail.com

Puumala

Matias Hilden, kunnanjohtaja
050 375 8541
matias.hilden@puumala.fi

Ota yhteyttä meihin:

Mira Myyryläinen, palveluasiantuntija, mira.myyrylainen@mikkeli.fi040 129 4906
solmu@mikkeli.fi
Mikkelin kaupunki / Mikkelin seutu, Maaherrankatu 9-11, 50100 MIKKELI

Solmu Kesärekryonline 22.2.2018

Solmu Rekryonline 16.11.2017

Pelaser Oy

Katso videolta kuinka teet hyvän työnhakuvideon

Tutustu yrittäjyyteen

Työllistä itsesi! Katso myytävänä olevat yritykset:

eroakiireesta_e_savo_banneri